نفرات بر‌تر مسابقات دوگانه قهرمانی قم مشخص شدند

منتشر شده در: تندرسی و ورزش بازدید: 156 نظرات: 0


نفرات بر‌تر مسابقات دوگانه قهرمانی قم در پایان رقابت ورزشکاران در دو رشته دو و میدانی و دوچرخه سواری مشخص شدند.

به گزارش مهر، رقابت‌های دوگانه قهرمانی استان قم جام کرامت عصر شنبه در ورزشگاه یادگار امام(ره) به پایان رسید و نفرات بر‌تر این مسابقات مشخص شدند.

در این مسابقات شرکت کنندگان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در رشته‌های ترکیبی دو و می‌دانی و دوچرخه سواری با هم به رقابتی جذاب و دیدنی پرداختند.

در رقابت‌های رده سنی جوانان، محمد مهدی شمس در رقابتی نزدیک با سایر مدعیان به مقام قهرمانی دست یافت و مدال طلای این مسابقات را از آن خود کرد.

پس از این روزشکار، محمد آرام که در ترکیب تیم دوچرخه سواری استان قم نیز حضور دارد به مقام دوم رسید و ایمان محمدحسینی صاحب عنوان سوم شد.

در پیکارهای رده سنی بزرگسالان، مقام قهرمانی به ابراهیم هداوندخانی رسید و این ورزشکار با ثبت بهترین زمان در این رشته ترکیبی صاحب عنوان نخست شد، علی ذاکری در این رده سنی به مقام دوم رسید و مقام سوم به مهدی دانش اختصاص پیدا کرد.

این مسابقات در حالی برگزار شد که رقایت‌های رشته‌های دوگانه و سه گانه در قم مدت‌ها در رکود قرار داشت اما برگزاری این رقابت‌ها نویدبخش بازگشت رشته‌های دوگانه و سه گانه قم به روزهای پرکار گذشته است.

رشته دوگانه زیر مجموعه فدراسیون سه گانه شامل مسابقات ترکیبی رشته‌های دو و میدانی، دوچرخه سواری و شنا است که این مسابقات در قم با حذف رشته شنا به صورت دوگانه برگزار شد.