کسب مدال برنز توسط رکاب‌زن خراسان جنوبی

منتشر شده در: اخبار دوچرخه سواری بازدید: 282 نظرات: 0

«ایمان کمالی‌راد» از خراسان جنوبی با کسب قهرمانی مرحله مقدماتی نخستین دوره از مسابقات دوچرخه‌سواری تریال کشور در فینال به مدال برنز دست یافت در جایگاه سوم ایستاد.

ه گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، در نخستین دوره از مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری تریال کشور نمایندگان خراسان جنوبی موفق به کسب مقام ششم تیمی شدند.

این مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و با حضور 50 رکاب‌زن از 20 استان کشور از 14 تا 16 شهریور ماه جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

از خراسان جنوبی ایمان کمالی‌راد در رده سنی جوانان کلاس 20 و 26 اینچ نخستین دوره مسابقات دوچرخه‌سواری تریال کشور به مصاف رقیبان ملی‌پوش خود رفت و در رده بزرگسالان مسابقات نیز مهدی محبوب و علی اختر به سرپرستی محمد نجاری با برترین‌های کشور به رقابت پرداختند.

در مرحله مقدماتی رده سنی جوانان این دوره از مسابقات ایمان کمالی‌راد از خراسان جنوبی قهرمان شد، احمد جباری از کرمانشاه نایب قهرمانی را از آن خود کرد، شاهین احمدزاده از آذربایجان شرقی مقام سوم را کسب کرد و امیر غلامزاده از آذربایجان شرقی رتبه چهارم را بدست آورد و راهی مرحله فینال مسابقات شدند.

خراسان جنوبی در جایگاه ششم تیمی مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی تریال کشور

در  مرحله مقدماتی رده سنی بزرگسالان کلاس 26 اینچ نخستین دوره از مسابقات دوچرخه‌سواری تریال کشور محمدرضا آزادی از اصفهان در سکوی نخست ایستاد، امیر محمدنژاد از گلستان رتبه دوم را کسب کرد، میلاد ناصری از هرمزگان مقام سوم را کسب کرد و علی اختر از خراسان جنوبی در جایگاه چهارم قرار گرفت و فینالیست شد.

رکاب‌زن جوان خراسان جنوبی پس از صعود به مرحله فینال کلاس 20 اینچ این دوره از مسابقات به هنرنمایی پرداخت و با کسب مدال برنز نخستین دوره از مسابقات دوچرخه‌سواری تریال کشور بر سکوی سوم ایستاد، احمد جباری از کرمانشاه قهرمان شد و احمد کریمی نیز از تهران نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

علی اختر تنها نماینده بزرگسال خراسان جنوبی در مرحله نهایی این دوره از مسابقات به مصاف رقیبان ملی‌پوش خود رفت و پس از قهرمانی محمدرضا آزادی از اصفهان، نایب قهرمانی میلاد ناصری از هرمزگان و مقام سومی امیر محمدنژاد از گلستان موفق به کسب رتبه پنجم شد.

تیم خراسان جنوبی نیز با کسب مدال برنز رده جوانان و رتبه پنجمی بزرگسالان در بین 20 تیم حاضر در نخستین دوره از مسابقات دوچرخه‌سواری تریال کشور در جایگاه ششم قرار گرفت و تیم‌های اصفهان، کرمانشاه و تهران رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.