ارسال کالا توسط فروشگاه اینترنتی آیبایک روشهای زیر انجام می پذیرد.

ارسال کالا توسط فروشگاه اینترنتی آیبایک روشهای زیر انجام می پذیرد.

 ارسال به سراسر کشور

 

1- ارسال رایگان به سراسر ایران :

خریدهای بیش از ارزش 200 هزار تومان به صورت رایگان در سراسر شهر تهران ارسال و درب منزل تحویل می گردد و کلیه ی استان ها (به غیر از تهران) به باربری مربوطه ی آن استان تحویل داده شده و خریدار به صورت مستقیم از خود باربری تحویل میگیرد و یا با هماهنگی با باربری ، خریدار میتواند محصول را درب منزل تحویل گیرد.

2- ارسال پیک تهران :

خریدهای کمتر از ارزش 200 هزار تومان به صورت ارسال توسط پیک و با پرداخت هزینه پیک (نرخ پیک تهران) در سراسر شهر تهران ارسال و درب منزل تحویل می گردد.

3- ارسال باربری شهرستان :

خریداران کلیه استانها (به غیر از تهران) می توانند کالای خریداری شده خود را از باربری شهر خود تحویل گیرند در غیر اینصورت هزینه ی از باربری مقصد تا درب منزل به عهده ی خریدار میباشد.  پس از خرید و درج آدرس دقیق پستی ، کالای خریداری شده به باربری مربوطه همان شهرستان ارسال و شماره پیگیری آن به مشتری اعلام می گردد. هزینه ارسال به شهرستان برای کالا های بالای 200 هزار تومان رایگان میباشد..

4- ارسال توسط پست پیشتاز و تیپاکس :

کالاهای کوچک که مورد قبول اداره پست و تیپاکس می باشند، می توانند به صورت پیشتاز و یا تیپاکس از ارسال گردند. همچنین پس از تحویل کالا به تیپاکس و یا پست پیشتاز، شماره پیگیری آن به مشتری اعلام می گردد